RH Brandbeveiliging werkt altijd conform de juiste NEN-normen. RH Brandbeveiliging impregneert niet alleen uw kerstboom, maar er kan onderscheidt gemaakt worden in de volgende te impregneren materialen:
• Kerstbomen en takken
• Synthetische materialen (textiel dat geen vocht opneemt)
• Natuurlijke materialen (textiel dat vocht opneemt)
• Kunstplanten
• Hout en riet zonder verf of een andere coating
• Hout en riet met verf of een andere coating
• Zachtboard met of zonder verf of een andere coating
Voor het behandelen van een kerstboom van +/- 3 t/m 5 meter dient gemiddeld 10,2 kg. RH Brandbeveiliging Firestop 1000 impregneermiddel kerst gebruikt te worden. Dit is afhankelijk van de het te behandelen type boom RH Brandbeveiliging Firestop 1000 impregneermiddel is door TNO getest op de fijnspar (Picea Abies), de blauwspar (Picea Pungens “Glanca”) en de Nordman (Abies Nordmanniana).
Een bijkomstig voordeel is dat door de isolerende werking van de coating de kerstboom zijn vocht langer vast zal houden, wat betekent dat de boom minder snel uitdroogt dus langer groen blijft en de naalden minder snel zullen uitvallen.
Kortom; laat RH Brandbeveiliging uw kerstboom impregneren en vier met een gerust hart kerst!